Wypoczynkowo
Wycieczka do Gdańska

Wycieczka do Gdańska

Od malowniczych wzgórz Oliwskich w Gdyni i mieszczańskich willi we Wrzeszczu, aż po zatłoczony modny Monciak w Sopocie i Długie Pobrzeże w Gdańsku. To właśnie Trójmiasto. Perła południowego Bałtyku pełna strzelistych gotyckich wież wieńczących ceglane gdańskie kościoły. Warto wybrać się do tego miasta chociaż raz. To również świetne miasto do organizacji różnych spotkań, szkoleń i konferencji. Aby poznać cenniki noclegów wystarczy wpisać do wyszukiwarki na przykład gdańsk hotel długi weekend, sale konferencyjne w gdańsku, pensjonat gdańsk.


hotel długi weekend

Foto: pixabay.com

W ten sposób dowiemy się więcej…

W ten sposób dowiemy się więcej o tym jak funkcjonuje baza noclegowa w tym mieście. Dogodne położenie sprawia, że miasto to dobrze jest skomunikowane z miastami leżącymi nie tylko wokół basenu morza Bałtyckiego, ale także z innymi częściami Europy. Bezpośrednie połączenia ze Sztokholmem( od niedawna ), Barceloną, Londynem, Birnigham, Oslo, Wrocławiem, Warszawą i wieloma jeszcze innymi ośrodkami sprawiają, że łatwo dostać się do Gdańska czy to turystycznie czy w interesach. Loty te obsługiwane są głównie przez tanich przewoźników. Od niedawna po uruchomieniu tanich lotów między Krakowem a Gdańskiem, ceny biletów lotniczych na tej trasie stały się konkurencyjne w stosunku do kolejowych. Czas podróży z Krakowa to 1, 5 godziny. Dawniej noszące nazwę Gdańsk Rębiechowo dziś lotnisko nosi imię Lecha Wałęsy i znajduje się w pobliżu obwodnicy, około 10 km od centrum Gdańska. Transfer z lotniska jest prosty, szybki i tani z uwagi na nieduże odległości.

Airport Bus to koszt 9,…

sale konferencyjne w gdańsku

Foto: pixabay.com

Airport Bus to koszt 9, 90, ale są też taksówki i komunikacja miejska – linie 110 i 210 do Wrzeszcza i na Dworzec Główny. Z lotniska łątow wydostaniemy się w kierunku Elbląga, Olsztyna, Bytowa, Koszalina, Olsztyna czy Słupska. Wybór przewoźnika zależy od nas ponieważ na lotnisku panuje zdrowa konkurencja, Ważne informacje: – liczne stałe połączenia – Oslo, Barcelona, Londyn, Sztokholm i inne – czas podróży 1 i ½ godziny z Krakowa – Autobusy z lotniska 110 i 210 – Dobry punkt tranzytowy do innych miast wybrzeża.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>