Wypoczynkowo
Poznaj piękno Madrytu!

Poznaj piękno Madrytu!

Madryt to wspaniałe miasto i z pewnością warto poznać je bliżej. Tym bardziej, że teraz mamy takie duże szanse na upolowanie tanich biletów, zarówno tych lotniczych jak i autokarowych. Szczególnie te autokarowe można dobrze upolować za złotówkę i tym samym znacznie zmniejszyć koszty naszej podróży. Jeśli chcemy poznać konkretne połączenia oraz ceny biletów to wpiszmy do wyszukiwarki na przykład przewozy autokarowe, tanie bilety autokarowe, przewozy międzynarodowe, poszukajmy konkretnych przewoźników i tam na specjalnych aplikacjach do tworzenia połączeń wyszukajmy konkretną destynacją.Poznaj piękno Madrytu! – galeria

przewozy autokarowe

Foto: pixabay.com

przewozy autokarowe

Foto: pixabay.com

Dlaczego warto w ogóle wybrać się do takiego miasta jak Madryt. Dlaczego odwiedza go tak wielu turystów. Madryt to jedno z najważniejszych miast europejskich i ogromna metropolia, której poznanie i zwiedzenie to materiał na niejedną podróż do Hiszpanii. Przed rozpoczęciem wycieczki po Madrycie warto zaopatrzyć się w jedną z licznych miejskich kart rabatowych, dzięki którym wstęp do ponad pięćdziesięciu najważniejszych turystycznych punktów będzie bezpłatny podobnie jak przejazdy komunikacją miejską.

Oprócz tego czekają na nas liczne rabaty…

Oprócz tego czekają na nas liczne rabaty i prezenty na przykład mapa i przewodnik po Madrycie. Karty można wykupić na 24, 48, 72 lub 120 godzin. Czego na pewno nie można pominąć odwiedzając Madryt. Z całą pewnością muzeów takich jak Muzeum Prado czy Reina Sofia i Thyssen Bornemisza gromadzących najważniejsze dzieła sztuki od Velazqueza, Rembrandta czy Goi, aż po sztukę współczesną. Obok muzeum Prado nie możemy ominąć Królewskiego Ogrodu Botanicznego.

Skoro zaś mowa o rzeczach królewskich to będąc w stolicy Hiszpanii koniecznie odwiedźmy stadion Realu Madryt. Madryckie parki zapewnią nam odpoczynek i relaks po dniach wyczerpującego zwiedzania. A tym, którzy nie mają dość rozrywkę zapewnia liczne bary i kluby otwierające swe podwoje wraz z nadejściem wieczoru… Najważniejsze informacje, co zwiedzić w Madrycie. – Muzea Reina Sofia, Prado, Thyssen Bornemisza. – Pałac Królewski. – Ogród botaniczny. – Warto wykupić tzw. Madrid Card.

Autor poleca również stronę: przewozy międzynarodowe busy

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>