Wypoczynkowo
Pakiet treningów personalnych

Pakiet treningów personalnych

Bardzo często można spotkać się z opiniami, że karnet na siłownię jest o wiele bardziej opłacalny, bo jest o wiele tańszy niż pakiet, który wykupimy u trenera. Jednak wcale nie do końca tak jest. Oczywiście faktem niepodważalnym jest, że za karnet miesięczny w klubie zapłacimy mniej, jednak trzeba pomyśleć rozsądnie, jakie będą tego efekty.Pakiet treningów personalnych – galeria

trening personalny warszawa

Foto: pixabay.com

trening personalny warszawa

Foto: pixabay.com

Gdy bowiem nie mamy zielonego pojęcia na temat metod treningowych i nie wiemy jakie ćwiczenia są dla nas najbardziej odpowiednie i co naprawdę przyniesie dobry efekt, to możemy nawet chodzić na siłownię przez kilka lat. Przy okazji płacąc przez ten czas ponad sto złotych miesięcznie, do upragnionego celu będziemy wtedy dochodzić bardzo długo. Oczywiście wszystko też pod warunkiem, że będziemy odpowiednio mocno zmotywowani i nie zmienimy wcześniej naszego karnetu na jakiś bilet do kina czy upragnione wakacje, bo to często się zdarza.

Kiedy zakładamy, że wydamy miesięcznie jakieś 150…

Kiedy zakładamy, że wydamy miesięcznie jakieś 150 zł na karnet do klubu fitness, to w ciągu roku nasze konto może się uszczuplić o jakieś prawie dwa tysiące. Gdy jednak wydamy tyle samo na trening personalny Warszawa to osiągniemy efekty o wiele szybciej i będą one naprawdę długotrwałe.

Tak więc w momencie, kiedy cena treningu wydaje nam się wysoka, to skorzystanie z tego typu usług i tak ma o wiele większy sens, tutaj nie może być żadnych zastrzeżeń co do tego. Z pewnością takie treningi opłacają się o wiele bardziej niż zakup tańszego karnetu w klubie lub na siłowni. Warto więc tą opcję mieć na uwadze.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>