Wypoczynkowo
Nastolatka i jej serial

Nastolatka i jej serial

N1ckola to nowy serial internetowy, który jest wzorowany na amerykańskim hicie LonleyGirl15. Tytułowa bohaterka, 22-letnia N1ckola wyjeżdża do Londynu, gdzie wplątuje się w niewyjaśnioną i tajemniczą intrygę. Na przykładzie tego serialu możemy zobaczyć jak robić dobre zdjęcia bez konieczności używania profesjonalnego sprzętu.


jak robić dobre zdjęcia

Foto: pixabay.com

Serial kręcony jest amatorskimi urządzeniami, ale…

Serial kręcony jest amatorskimi urządzeniami, ale efekt jest naprawdę wspaniały. Seriale internetowe robią ostatnio furorę w polskiej sieci. Jeszcze do niedawna podobne produkcje nie wzbudzały wielkiego zainteresowania, a internauci nie do końca mogli wkręcić się w zabawę oglądania mini seriali. Warto dodać, że w innych krajach takich jak Stany Zjednoczone czy Wielka Brytania boom na takie e-video trwa już od kilku lat.

jak robić dobre zdjęcia

Foto: pixabay.com

Od kilkunastu miesięcy fala popularności seriali internetowych dotarła także do Polski. W sieci jest już wiele ciekawych produkcji, które zrzeszyły sobie setki tysięcy fanów. Ostatnio największym hitem w internecie jest wirtualna historia bohaterki o imieniu n1ckola.

Twórcami tego serialu są autorzy…

Twórcami tego serialu są autorzy największej światowej produkcji tego typu czyli LonelyGirl15( samotna15 ), oraz nie wiele mniej popularnej, brytyjskiej KateModern. Miles Beckett i Greg Goodfried, założyciele agencji EQAL postanowili wykorzystać rosnącą popularność takich wirtualnych, zagadkowych opowieści i dzięki nim od 26 styczna mamy polski odpowiednik amerykańskiej LonelyGirl15. Przykład tego serialu jest dobrym przykładem tego, jak robić dobre zdjęcia amatorskim sprzętem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>