Wypoczynkowo
Jedna z najlepszych restauracji włoskich

Jedna z najlepszych restauracji włoskich

Jeśli chcemy porządnie się najeść i przy okazji spędzić wieczór w miłej i przyjemnej atmosferze, to zachęcam do odwiedzenia pewnej pizzerii o nazwie Nowolipie. Taka restauracja to coś dla prawdziwego smakosza i nie tylko, Podają tam świetne włoskie jedzenie, ale również, dlatego, że restauracja w Warszawie ma do zaoferowania o wiele więcej.


dobre restauracje warszawa

Foto: pixabay.com

Galeria

najlepsza restauracja w warszawie

Foto: pixabay.com

najlepsza restauracja w warszawie

Foto: pixabay.com

Ja większość czasu tam spędzonego przesiaduję w kąciku emeryta, który jest najbardziej schowanym miejscem. Na początku myślałam, że jest tak nazwany z powodu grupy klientów, który przy nim zasiada, ale później okazało się, że nazywa się tak, ponieważ jest wyciszony i na uboczu. Czyżby tacy właśnie byli emeryci. Tego nie wiem, ale restauracja, do której ja najchętniej wracam to właśnie Pizzeria Nowolipie i tamtejszy kącik emeryta. Ta restauracja oferuje przepyszne pizze i kiedyś obiecałam sobie, że spróbuje każdej. Do tej pory wybrałam sobie dwie ulubione, spośród może dziesięciu, których próbowałam.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>